Фабрика українських дизайнерських ліжок

WOODSOFT

Маючи багаторічний досвід роботи на ринку меблів, у 2017 році невелика команда однодумців вирішила реалізувати свій потенціал, ідеї та ресурси для створення нової сторінки меблевої індустрії.

  • Натхненна створенням ідеальних ліжок, команда Woodsoft втілює сучасний стиль, унікальний дизайн, бездоганну якість і, перш за все, комфорт своєї продукції.
  • Наша зона відповідальності - це сон, відновлення сил і енергії наших Клієнтів.
  • Визнання нашого товару Покупцями надихає рухатися вперед як в Україні, так і на міжнародних ринках.

Продукція

За кожним нашим продуктом лежать глибокі дослідження, плідна праця мотивованої команди професіоналів та бажання задовольнити потреби наших Клієнтів. У кожного є свої вимоги та очікування від ліжка, які базуються на особистих потребах, інтер’єрі приміщення та інших факторах.

Саме тому в кожній нашій моделі реалізований свій унікальний дизайн, конструктивні характеристики та функціональні можливості. Незмінними є якість у кожній деталі, комфорт та комплектуючі найкращої якості, які ми закуповуємо в українських та європейських виробників.

Виробництво

Наше виробництво знаходиться у місті Київ. Від ідеї до реалізації кожне ліжко проходить ряд виробничих процесів: створення креслень та макету, перший прототип, тестування, формування технологічних карт та запуск в серійне виробництво. Всі ці етапи вимагають багато ресурсів та засобів.

Ключовими складовими нашого виробничого процесу є мотивована команда, сучасне обладнання та віра в свій продукт.

Спеціалізація

З перших днів ми обрали для себе стратегію нішевої спеціалізації.

Ми хочемо бути відмінним виробником ліжок та створювати досконалий продукт.

З року в рік, з моменту заснування ми ставили перед собою все більш амбітні цілі, що дозволило нам за короткий час зарекомендувати себе як надійний бренд серед українських виробників. Це надихає нас рухатися вперед як в Україні, так і на міжнародних ринках.

ФІЛОСОФІЯ

Створювати український продукт, яким можна пишатися

Наш Instagram
@wood_soft