ДИЗАЙНЕРСЬКІ ЛІЖКА В ІНТЕР’ЄРІ

Що таке дизайнерські меблі? Чи всі ліжка можна назвати дизайнерськими? Ні в якому разі. Більшість представлених на ринку України моделей відносяться до серійних виробів. Безумовно, їх теж створювали дизайнери, але ті предмети, про які ми хочемо поговорити сьогодні, відносяться зовсім до іншого виду. Їх швидше можна назвати предметами інтер’єрного мистецтва.

Дизайнерські меблі від фабрики Woodsoft

Наші ліжка розробляють фахівці з великим досвідом і відмінним смаком. Кожну модель відрізняє тільки їй властива чарівність і стиль. У цьому полягає перевага дизайнерських ліжок – вони підпорядковані канонам краси і стилю, відповідають сучасним тенденціям в архітектурі і обробці приміщень.

Якщо ви трохи цікавитеся питаннями інтер’єру і оформлення будинку, ви точно помітили, що на піку популярності меблі в скандинавському (шведському) стилі. Її відрізняє простота ліній, мінімум або повна відсутність декоративних елементів. Оздоблення приміщень проводиться в світлих тонах, в меблів переважають білі, сірі тони і беж. Всі вироби дуже функціональні.

Деякі ліжка від фабрики Woodsoft витримані в стилістиці шведського мінімалізму, інші мають класичні риси, треті дивують шармом романтизму. Об’єднує їх одна важлива якість: кожну модель можна адаптувати під спальню замовника. Це вищий пілотаж в дизайні, коли виріб ідеально вписується у відведений місце.

Таке перетворення досягається вмілим підбором кольору та типом тканини.

Особливості ліжок від фабрики Woodsoft

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, втілення всіх побажань за кольором, розміром і модифікації – ось відмінні риси нашого виробництва і дизайнерського підходу.

Для нас немає проблем виготовити будь-яку модель в стандартному розмірі. Що ж стосується м’якої оббивки, то до послуг замовників шоурум з великим вибором зразків тканин. Грамотні консультанти допоможуть вибрати фактуру і забарвлення, і ваше нове ліжко отримає індивідуальний вигляд.

Майже всі моделі можуть бути оснащені підйомниками, за допомогою яких піднімають ортопедичну основу разом з матрацом. Такий підхід помітно покращує функціональність і практичність ліжка. Об’ємна ніша послужить місцем самих різних речей, при цьому зовнішній вигляд ліжка абсолютно не постраждає.

У нашому асортименті є дитячі моделі і двоспальні ліжка. З їх допомогою можна створити закінчений повноцінний спальний гарнітур для дорослих або для дитячої кімнати.

Довговічні оббивні тканини, якісні матеріали і добротна фурнітура – це три головних складових наших ліжок. Ми не економимо на якості. Ми виробляємо меблі в Україні, на українському підприємстві, і для жителів України, тому робимо все можливе, щоб поєднувати вишуканий дизайн, відмінну якість і доступну ціну. Подивіться наші моделі, підберіть потрібний колір і оббивку, і замовте дизайнерську ліжко від фабрики Woodsoft. Ми гарантуємо – результат вас порадує!

Вас може зацікавити

Наш Instagram
@wood_soft